Jak využít staré obaly

jak využít staré obaly přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Jedno odpoledne jsem si vyskládala všechny naše obaly, které jsem doma našla, na stůl a přemýšlela, jak jim dát nový smysl. Jelikož mě samotnou napadalo využití hlavně pro děti, přizvala jsem je k sobě. Společně jsme pak vymyslely následující 3 tipy. A pokud se rozhodnete nějaký z nich realizovat, určitě k výrobě starší děti zavolejte taky.

1) Když vypadne první zoubek

Pokud se rozhodnete nejdříve vyzkoušet si krém nebo masku z našeho sortimentu, přijde vám v 5 ml plastovém kelímku. Po vypotřebování z kelímku jednoduše odloupnete samolepku a máte nejen praktický obal na další kosmetiku na cesty. Využít se dá jako krabička na první zoubek. Aby se odlišila od ostatních, permanentním fixem nakreslete na víčko malý zoubek. Zároveň ze spodu krabičky zapište datum.  první zoubky přírodní kosmetika Nobilis Tilia2) Stále je co zkoumat

Malé děti zkoumají rády ústy, ale ne vždy je to tak žádoucí jako u prvních příkrmů. Nechte své batole objevovat drobné žaludy, kamínky, pírka i květiny bez obav. Do prázdných 200 ml lahviček zavřete bezpečně všechny drobné předměty, na sucho i s vodou, a výzkumu nic nezabrání.

první zoubky přírodní kosmetika Nobilis Tilia3) Krmítko nejen na zimu

Máte už starší průzkumníky? Z lahví o objemu 500 ml nebo 1 l vyrobíte v mžiku silnějším vrtákem jednoduchá krmítka k zavěšení na strom. Využijte k tomu klidně i staré vařečky, jen myslete při výrobě na to, aby zadní otvor, kterým vařečka vylézá ven, byl trochu výš než otvor, kterým vařečku budete dovnitř zapichovat. Vstupní otvor také nezapomeňte zvětšit, aby se ven dostala pohodlně i větší zrníčka nebo semínka.

krmítko přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Jana Ducháčková
Jana Ducháčková pečuje o klienty Nobilis Tilia během reklamací a při zahraničních obchodech. Má tři děti a přírodní kosmetiku používá spokojeně přes deset let. Ráda fotí a píše vlastní blog o své rodině a bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..