Přehled kurzů

Produktový kurz  Nobilis Tilia

Nechte se provést sortimentem Nobilis Tilia a získejte praktické rady a osvědčené tipy, jak naše výrobky používat. Podrobně vám představíme řady výrobků Nobilis Tilia a možnosti použití.
Kurz je určen pro širokou veřejnost, která se chce seznámit s výrobky Nobilis Tilia, pro profesionály, kteří s výrobky začínají pracovat, i pro obchodníky.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.

Láska na první dotek – kosmetická péče o pleť s výrobky Nobilis Tilia

Osvojte si praktické použití přírodní kosmetiky a zamilujete se na první dotek. Naučíme vás pracovat s přírodní kosmetikou v propojení s aromaterapií, která příznivě působí na emočních stavy.
Kurz je určený profesionálním kosmetičkám, které začínají pracovat s výrobky Nobilis Tilia a je zaměřený na praktické procvičování postupů ošetření.
Termíny kosmetických kurzů naleznete ZDE.

Biofáze – tři kroky ke kráse

Nabídněte svým zákazníkům unikátní přírodní ošetření! Naučte se jedinečný kosmetický rituál za pomocí obnovujících sér Nobilis Tilia, která jsou zaměřena na ovlivňování aktivity enzymů díky metodě Biofáze.
Intenzivní kúra enzymatické regenerace vám pomůže řešit celou řadu kosmetických nedostatků. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky synergickým směsím éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál.
Kurz je určen pouze pro profesionální kosmetickou praxi.
Termíny kosmetických kurzů naleznete ZDE.

Kosmetické rituály Nobilis Tilia – cesta k vaší prosperitě

Nastavte si vyšší standard péče o své zákazníky a nabídněte jim jedinečný zážitek. Na kurzu vám představíme ucelený balíček relaxačních kosmetických procedur a rituálů, kterými oslovíte náročné zákazníky a které obohatí nabídku ve vašem salonu.
Kurz je určený pro profesionály, kteří již pracují s přírodní kosmetikou Nobilis Tilia a chtějí svým klientům dopřát nadstandardní péči s našimi výrobky.
Termíny kosmetických kurzů naleznete ZDE.

Masážní rituály Nobilis Tilia – cesta k vaší prosperitě

Nastavte si vyšší standard péče o své zákazníky a nabídněte jim jedinečný zážitek. Na kurzu vám představíme ucelený balíček relaxačních masážních procedur a rituálů, kterými oslovíte náročné zákazníky a které obohatí nabídku ve vašem salonu.
Kurz je určený pro profesionály, kteří již pracují s přírodní kosmetikou Nobilis Tilia a chtějí svým klientům dopřát nadstandardní péči s našimi výrobky.
Termíny masážních kurzů naleznete ZDE.

Relaxační aromaterapeutická masáž

Naučte se dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocněním. Dozvíte se základy práce s éterickými oleji a podrobně metodu nacvičíte.
Kurz je určený pro profesionály i laiky a předchozí masérská zkušenost není nutná.
Termíny masážních kurzů naleznete ZDE.

Praktická aromaterapie pro každého

Seznamte se, se základy aromaterapie a naučte se, jak ji běžně používat.
Naučíte se prakticky, jak ošetřovat aromaterapií sebe

a svoji rodinu a jak to udělat, aby vám aromaterapie voněla. Z kurzu si odnesete vlastní osobní aromaterapeutický parfém.
Kurz je určen pro širokou veřejnost, která se chce seznámit s aromaterapií.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.

Celostní péče o maminky a děti

Objevte voňavé pomocníky, pro období těhotenství, při porodu a v péči o novorozence. Seznámíte se s výrobky, které jsou určené v období těhotenství, při porodu, v šestinedělí a v péči o novorozené děti. Představíme vám základy aromaterapie a její principy.
Kurz je vhodný pro současné i budoucí maminky, lektorky porodní přípravy, porodní asistentky, duly a další zájemce o přirozenou péči o zdraví maminek i dětí.

Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.