Přehled kurzů

Víc než jen kosmetika – vše o produktech Nobilis Tilia

Podrobně vám představíme řady výrobků Nobilis Tilia, možnosti použití jednotlivých produktů a předvedeme novinky letošního roku. Můžete si otestovat výrobky, které jste dosud nevyzkoušeli anebo si vyzkoušet známé výrobky novým způsobem. Podělíme se s vámi o dobré tipy a praktické rady. Kurz je určen pro profesionály, kteří začínají ve své praxi pracovat s výrobky Nobilis Tilia, pro nové obchodníky, ale i pro širokou veřejnost, pro jejich domácí použití.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.

Láska na první dotek – kosmetická péče o pleť s výrobky Nobilis Tilia

Naučíme vás pracovat s přírodní kosmetikou v propojení s aromaterapií, příznivě působící na emočních stavy. Metodika je zpracovaná podle typologie pokožky. Seznámíme vás s jednotlivými kosmetickými řadami k ošetření konkrétního stavu pokožky, včetně prachové kosmetiky pro seborrhoickou a dysseborrhoickou pleť či kosmetiky na akné a ekzémy. Kurz je určený kosmetičkám, které začínají pracovat s výrobky Nobilis Tilia a je zaměřený na praktické procvičování postupů ošetření.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.

Biofáze – tři kroky ke zdraví a kráse

Intenzivní ošetření pleti s využitím enzymatické regenerace vám pomůže řešit celou řadu kosmetických nedostatků přirozenou cestou. Dozvíte se, jak aktivovat kožní enzymy a jak vytvořit účinné kosmetické ošetření pomocí unikátních přírodních sér Nobilis Tilia. Aromaterapii a enzymatickou regeneraci využijete jak v kosmetickém ošetření pleti, tak v masérské praxi. Seznámíte se s teorií, získáte přehled o výrobcích a detailně si metodu procvičíte.
Termíny kosmetických kurzů naleznete ZDE.

Kosmetické wellness rituály NOBILIS TILIA – cesta k vaší prosperitě

Na kurzu vám představíme ucelený balíček relaxačních kosmetických procedur a rituálů, kterými oslovíte náročné zákazníky a které obohatí nabídku ve vašem salonu. Součástí balíčku je i CD se spotřební tabulkou materiálů na jednotlivé rituály. Dozvíte se také, jakým způsobem lze pomocí wellness rituálů pracovat se zákazníky a rozvíjet vaše podnikání. Kurz je určený pro kosmetičky, které si přejí obohatit svoji nabídku o vysoce atraktivní relaxační a pěstící rituály.
Termíny kosmetických kurzů naleznete ZDE.

Masážní wellness rituály NOBILIS TILIA – cesta k vaší prosperitě

Představíme vám relaxační a léčebné postupy, které vaší masážní praxi dodají nový rozměr nadstandardní voňavé péče. Atraktivní tělové procedury včetně peelingů a zábalů můžete vnímat také jako inspiraci k vytvoření individuálního rituálu, který bude unikátní pouze pro váš salon. Procvičíte si specifické postupy a získáte podrobný metodický materiál včetně vyčíslených nákladů. Kurz je určený pro profesionály, kteří si přejí obohatit svoji nabídku.
Termíny masážních kurzů naleznete ZDE.

Aromaterapeutická holistická masáž

Naučíte se dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocněním. Zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Dozvíte se základy práce s éterickými oleji a podrobně metodu nacvičíte. Kurz je určený pro profesionály i laiky a předchozí masérská zkušenost není nutná.
Termíny masážních kurzů naleznete ZDE.

Praktická aromaterapie pro každého

Dozvíte se, proč jsou éterické oleje éterické a jak aromaterapie funguje, proč je důležité míchat směsi a jak na to. Jak pracovat s domácí lékárničkou a dalšími oleji tak, abyste byli zdraví a v pohodě. Naučíte se prakticky, jak ošetřovat aromaterapií sebe
a svoji rodinu a jak to udělat, aby vám aromaterapie voněla. Z kurzu si odnesete vlastní osobní aromaterapeutický parfém.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.

Celostní péče v těhotenství, při porodu a o novorozence

Seznámíte se s výrobky, které jsou určené výhradně v těhotenství, při porodu, v šestinedělí a v péči o novorozené děti. Představíme vám základy aromaterapie a principy, na kterých je postavena účinnost a jemnost výrobků, vyzkoušíte si je na vlastní kůži i nos. Poradíme vám CO, KDY a JAK. Kurz je vhodný pro současné i budoucí maminky, lektorky porodní přípravy, porodní asistentky, duly a další zájemce o přirozenou péči o zdraví maminek a dětí.
Termíny produktových kurzů naleznete ZDE.