Pátý měsíc těhotenství

čáp2

Už vás přepadl hnízdící instinkt? Máte dostatek energie nejen na úklid, ale i pro sebe? Věnujte čas výběru vhodné pěstící kosmetiky bez syntetických a konzervačních látek, která vám pomůže nejen v péči o pleť, ale uleví vám i v případě nepříjemných potíží. I když vaše pleť doslova září, dopřejte si Lipovou detoxikační péči, která podpoří zdravou imunitu a přirozenou mikroflóru pokožky. Vůně lípy a medu ještě umocní vaše propojení s domovem.
N0220

K čištění zubů si vyberte přírodní zubní gel se zeleným jílem nebo třezalkou.

 

N0920Pro péči o pokožku celého těla se teď dobře hodí Sprchový gel Ylang-ylang nebo Levandulový. Vlasy si myjte pouze certifikovanými přírodními šampony, a pokud jsou sušší a lámavější než obvykle, nezapomeňte na Výživný balzám s arganovým a konopným olejem.

 

N0906

 

Vzhledem k hormonálním změnám vás mohou potrápit výtoky či hemoroidy, proto nepoužívejte mýdlo a pro intimní hygienu zvolte Hydrofilní olej Fema. Velmi účinný Zklidňující gel Hemorol se vám bude hodit také po porodu. Snažte se jíst zdravě a hlavně – dělejte si radost! Žádné vaše přání, byť sebepodivnější, teď nezůstane nevyslyšeno.