Šestý měsíc těhotenství

čáp2

Už jste si prožila euforii z prvního znatelného pohybu vašeho miminka? Teď teprve začíná ta správná jízda ve dvou! Děťátko reaguje na to, co jíte, co děláte i co si jen myslíte. Dopřejte si často a vědomě tu důležitou vnitřní komunikaci a napojení na potřeby svého dítěte. Možná vyrazíte na dovolenou za odpočinkem, možná si vytvoříte vlastní lázně u sebe doma. V každém případě jemné cvičení, časté procházky a relaxace jsou na pořadu dne. Do aromalampy používejte sladké citrusy nebo směsi éterických olejů Zklidnění, Inspirace, Dotek jara či Imunita. Pomohou vám navodit odpočinkovou atmosféru, ve které je radost dát si nohy nahoru a začíst se do dobré knihy.
Těhotenský olej Poupátko

Díky poslíčkům se vaše děloha rozcvičuje k porodu. Pokud se objeví náhle ve zvýšené míře po námaze či stresu, vmasírujte do pokožky Těhotenský masážní olej Poupátko. Obsahuje totiž účinnou směs éterických olejů, která uvolňuje napětí ve svalech i v mysli.

 

Dětský koupelový olej Kačka

 

 

A nezapomínejte na svého partnera! Pro relaxační partnerskou koupel už sice budete potřebovat velkou vanu, ale Dětská koupelový olej Kačka vás oba krásně propojí s miminkem a naladí vás do pocitu hravé harmonie.

Tělový a masážní olej Tantra

A protože ke každým lázním patří příjemná masáž, váš partner vás jistě rádnamasíruje, zejména pokud bude mít v rukách Tělový a masážní olej Tantra. Popusťte uzdu své fantazii a těšte se z blízkosti vaší rodiny, ať už jste se svým děťátkem dva anebo je vás celá tlupa!