Devátý měsíc těhotenství

čáp2

Jste často unavená a začínáte cítit obavy z přicházejícího porodu? Není se čeho bát, nechte to na přírodě, vaše instinkty vás povedou, avšak rozhodně nepodceňujte praktickou přípravu. I když zažíváte návaly energie, nepřehánějte fyzickou aktivitu. Při relaxaci se podkládejte polštářky, odpočívejte často s nohama nahoře, nepřemáhejte se. Poslouchejte relaxační hudbu, kterou si můžete vzít s sebou i k porodu a třikrát denně si uvařte Předporodní čaj z maliníku a jahodníku.

Možná vás více svědí pokožka, tak ji intenzivněji promazávejte Masážním olejem proti striím.

Po uplynutí plánovaného termínu porodu zařaďte do své denní péče o pleť Obličejový olej Monet s jasmínem a neroli. Jasmín je totiž silné děložní tonikum a pomůže vaše miminko přesvědčit, že už nastal ten pravý čas vydat se do světa.

Během přípravy k porodu je stejně důležitá také síla vašich pozitivních myšlenek. Hlubokému propojení s děťátkem a zároveň vašemu zklidnění a ukotvení pomůžete pravidelnou meditací. Do aromalampy používejte oleje, které vám voní, například směsi éterických olejů Zklidnění, Inspirace, Harmonie, týden před porodem také směs Meditace. Každou z nich využijete i při porodu. Zařaďte do svého odpočinkového režimu dýchací cvičení a jemnou jógu. Už brzy budete na klidné časy jen vzpomínat, tak si je užívejte a buďte rády samy se sebou!