Porod a narození děťátka

čáp2

Už máte ve své tašce do porodnice připravené masážní aromaterapeutické oleje? Masáž je totiž nejúčinnější metodou podpory a pomoci při porodu, kterou si můžete dopřát od partnera, svého doprovodu nebo porodní asistentky. Nezapomeňte na osvěžující Květovou vodu BIO růži a Ochrannou pomádu na rty.

Pro první dobu porodní využijte masážní olej, pomůže vám uvolnit se, dodá důvěru ve vlastní tělo a podpoří vaše dýchání. K zesílení kontrakcí v druhé době porodní a k úlevě od bolestí je ideální Masážní olej s jasmínem. Rozšíří kapacitu vašeho dýchání a podpoří vnímání ženské síly během porodu.

Po porodu pečujte o tělo, stejně jako v těhotenství, pouze přírodními prostředky. Ujistěte se, že ve vaší tašce nechybí Olej po porodu pro snadnější zavinování dělohy po porodu a pro případná poranění hráze máte s sebou Zklidňující gel na hráz s antiseptickými účinky, který výborně zmírňuje bolestivost a urychluje regeneraci.

Bude se vám také hodit Obličejový regenerační olej Monet, Zklidňující gel Hemorol, vaše oblíbená směs éterických olejů do aromalampy a samozřejmě také něco pro miminko. Ideálně pro začátek plně postačí Mandlový olej jemný.

Děkujeme vám, že jste s námi sdílela vaše těhotenství. Přejeme vám hodně štěstí, radosti, sil a trpělivosti ve vaší nové životní roli maminky a ať vás léčivé vůně i nadále provázejí!