AROMATERAPEUTICKÁ HOLISTICKÁ MASÁŽ, Vlčí Hora

nahrávám mapu....

Datum / čas
28. 08. 2017 - 29. 08. 2017
9:00 - 17:00

Místo konání
Sídlo společnosti Nobilis Tilia

Kategorie


Naučte se dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocněním.

Na kurzu se dozvíte, jak pracovat se svalovou soustavou, ale i s energiemi v meridiánech a akupresurních bodech. Naučíte se základy práce s éterickými oleji a podrobně metodu nacvičíte. Kurz je určený pro profesionály i laiky a předchozí masérská zkušenost není nutná.

adela zrubecka

Přednášející: Adéla Zrubecká – diplomovaná aromaterapeutka a spolumajitelka společnosti Nobilis Tilia. Vystudovala Institut Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně. Podílí se na kurzech a výuce v Institutu Aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

 

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby, prostěradlo, ručník, pohodlné oblečení pro praktickou část kurzu, přezůvky

Cena kurzu:  1 900 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.

V případě, že jste na kurz přihlášeni a nemůžete se dostavit, je nutné se co nejdříve písemně nebo telefonicky odhlásit. Pokud účastník kurz zaplatí, ale na kurz nepřijde a neodhlásí se, peníze mu nebudou vráceny. Pokud se odhlásí 1 týden před konáním kurzu, bude mu odečten storno poplatek ve výši 50 %. V případě, že se odhlásí 2 týdny před konáním kurzu, bude mu vrácena plná výše.

Kontakt: Daniela Simandlová, 775 877 919, daniela.goldbergova@nobilis.cz

Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentářzde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Zbývá míst: 5

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.