BIOFÁZE – tři kroky ke zdraví a kráse, Ostrava – kurz je naplněn

nahrávám mapu....

Datum / čas
14. 02. 2018
9:30 - 16:30

Místo konání
Zázraky duše s.r.o.

Kategorie


Vyzkoušejte jedinečné kosmetické ošetření zaměřené na činnost enzymů. Používání Biofáze vám pomůže řešit celou řadu kosmetických nedostatků přirozenou cestou bez syntetických látek.

Dozvíte se, jak aktivovat kožní enzymy a jak vytvořit účinné kosmetické ošetření pomocí unikátních přírodních sér Nobilis Tilia. Aromaterapii a enzymatickou regeneraci využijete jak v kosmetickém ošetření pleti, tak v masérské praxi. Seznámíte se s teorií, získáte přehled o výrobcích a detailně si metodu procvičíte. Kurz je určen pro profesionály v masérské a kosmetické praxi, kteří chtějí svým klientům nabídnout nadstandardní ošetření a speciální péči.

 

 

 

 

 

 

Přednášející: Jaroslava Becková (kosmetička s dlouholetou praxí) a Zbyněk Šedivý (zakladatel společnosti Nobilis Tilia)

S sebou: pohodlné oblečení pro nacvičování metody ošetření, přezůvky, poznámkový blok a psací potřeby

Cena: 1 500 Kč (součástí ceny je startovací balíček)

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.