Celostní péče o maminky a děti, Praha – ZRUŠENO

jak pečovat o dětskou pokožku - přírodní kosmetika Nobilis Tilia
nahrávám mapu....

Datum / čas
14. 10. 2020
10:00 - 15:00

Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o.

Kategorie


Seznamte se se všemi voňavými pomocníky Nobilis Tilia pro období těhotenství, při a po porodu, v péči o novorozence a v péči o děti. Představíme vám základy aromaterapie a předáme praktické tipy, co si vzít s sebou do porodnic.

Kurz je vhodný pro budoucí i současné maminky, ale i pro lektorky porodní přípravy, duly a další, kteří pečují o těhotné ženy.

Obsah kurzu:

  • Dozvíte se, co je to aromaterapie a jak nás ovlivňuje; z čeho a jak se získávají éterické oleje a poradíme vám, jak vybrat kvalitní éterický olej.
  • Detailně se seznámíte s našimi výrobky, které jsou určené v době těhotenství, při a po porodu, v šestinedělí, v péči o novorozence a v péči o děti.
  • Provedeme vás také jednotlivými obtížemi a doporučíme konkrétní výrobky a způsob jejich použití.
  • Vyzkoušíte si jemnost výrobků na vlastní nos i kůži.

Přednášející:

 

Mgr. Jana Urbanová, profesionální aromaterapeutka. Vystudovala PřF UK, obor etologie zvířat. Zpět k rostlinám se dostala oklikou přes studium na Institutu aromaterapie v Praze. Svět vůní je její velkou vášní. Pěstuje byliny, dále se v oboru vzdělává a míchá aromaterapeutické směsi. Má soukromou praxi Santala, kde se věnuje poradenství a péči o ženy ve všech fázích jejich života. Své zkušenosti a znalosti sdílí na přednáškách a kurzech o aromaterapii.

 

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby.

Časový rozsah kurzu:
10:00 – 15:00 hod.

Cena: 900 Kč

Platba: Podklady pro platbu vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Přihlášení: Při vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (jméno, telefon, e-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU).

Na uvedený e-mail vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..