CELOSTNÍ PÉČE O MAMINKY A DĚTI, Praha

nahrávám mapu....

Datum / čas
26. 02. 2018
10:00 - 15:00

Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o.

Kategorie


Naučte se jak a proč používat aromaterapii v těhotenství, při porodu a pro vaše děťátka.

Na kurzu se seznámíte se s výrobky, které jsou určené výhradně v těhotenství, při porodu, v šestinedělí a v péči o novorozené děti. Představíme vám základy aromaterapie a principy, na kterých je postavena účinnost. Na vlastní kůži i nos si vyzkoušíte jemnost výrobků. Poradíme vám CO, KDY a JAK.

Kurz je vhodný pro současné i budoucí maminky, lektorky porodní přípravy, porodní asistentky, duly a další zájemce o přirozenou péči o zdraví maminek a dětí.

Přednášející: Hana Mejsnarová – absolventka Institutu aromaterapie. Pro společnost Nobilis Tilia s láskou podává poradenství na zákaznické lince, lektoruje kurzy Základy aromaterapie, Víc než jen kosmetika a Celostní péče o maminky a děti. Zajímá se o vše, co je spojené s přírodou, zdravím a zdravým životním stylem. Jejím krédem je: „Život je šance, jak najít cestu.“

 

Cena: 800 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Rezervace

800,00