CELOSTNÍ PÉČE O MAMINKY A DĚTI, Trenčín

nahrávám mapu....

Datum / čas
21. 03. 2018
10:00 - 15:00

Místo konání
Yoga Shala Trenčín

Kategorie


Naučte se jak a proč používat aromaterapii v těhotenství, při porodu a pro vaše děťátka.

Seznámíte se s výrobky, které jsou určené výhradně v těhotenství, při porodu, v šestinedělí a v péči o novorozené děti. Představíme vám základy aromaterapie a principy, na kterých je postavena účinnost. Na vlastní kůži i nos si vyzkoušíte jemnost výrobků. Poradíme vám CO, KDY a JAK. Kurz je vhodný pro současné i budoucí maminky, lektorky porodní přípravy, porodní asistentky, duly a další zájemce o přirozenou péči o zdraví maminek a dětí.

Přednášející: Adéla Zrubecká – diplomovaná aromaterapeutka a spolumajitelka společnosti Nobilis Tilia. Vystudovala Institut Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně. Podílí se na kurzech a výuce v Institutu Aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

 

 

Cena: 800 Kč/31,37 €

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

V případě, že jste na kurz přihlášeni a nemůžete se dostavit, je nutné se co nejdříve písemně nebo telefonicky odhlásit. Pokud účastník kurz zaplatí, ale na kurz nepřijde a neodhlásí se, peníze mu nebudou vráceny. Pokud se odhlásí 1 týden před konáním kurzu, bude mu odečten storno poplatek ve výši 50 %. V případě, že se odhlásí 2 týdny před konáním kurzu, bude mu vrácena plná výše.

Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..