KOSMETICKÉ RITUÁLY PRO JEDINEČNÝ ZÁŽITEK, Praha – kurz je naplněn

nahrávám mapu....

Datum / čas
18. 04. 2018
9:30 - 17:00

Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o.

Kategorie


Nastavte si vyšší standard péče o zákazníky a vyzkoušejte náš kurz. Pomůžeme vám, jak si rozvrhnout práci v salonu a připravit tak pro své klienty jedinečný zážitek.

Ucelený soubor kosmetických procedur a rituálů oslovuje náročné zákazníky a obohatí nabídku ve vašem salonu o vysoce atraktivní relaxační a pěstící rituály. Představíme vám ošetření, jež mohou sloužit jako inspirace vzhledem k  velké variabilitě, kterou aromaterapie poskytuje. Získáte podrobný metodický materiál včetně vyčíslených nákladů.

Kurz je určený pro kosmetičky, které již pracují s přírodní kosmetikou Nobilis Tilia a chtějí svým klientům dopřát nadstandardní péči s našimi výrobky.

Přednášející:  obchodní část Jana Víchová (obchodní konzultantka a profesionální koučka), praktická část Jaroslava Becková (kosmetička s dlouholetou praxí)

Cena: 1 500 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.