LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK – Kosmetická péče s výrobky Nobilis Tilia, Praha – kurz je naplněn

nahrávám mapu....

Datum / čas
13. 09. 2017
9:30 - 16:30

Místo konání
Institut aromaterapie

Kategorie Žádná kategorie


Zamilujte se na první dotek… Naučte se pracovat s přírodní kosmetikou v propojení s aromaterapií podle typologie pokožky a jednotlivých kosmetických řad.

Naučíme vás pracovat s přírodní kosmetikou v propojení s aromaterapií, zaměřenou na ošetření emočních stavů a podle typologie pokožky. Seznámíme vás s jednotlivými kosmetickými řadami k ošetření konkrétního stavu pokožky, včetně péče o problematickou a citlivou pleť. Dozvíte se třeba, jak si vymíchat masku s alginátem nebo jak detoxikovat pleť pomocí zeleného jílu. Kurz je určený kosmetičkám, které začínají pracovat s výrobky Nobilis Tilia a je zaměřený na praktické procvičování postupů ošetření.

Přednášející: Jaroslava Becková (kosmetička s dlouholetou praxí)

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby, pohodlné oblečení pro praktickou část kurzu, přezůvky, svačinu

Příjem přihlášek: přihlášky přijímáme do naplnění kapacity kurzu

Cena: 1 200 Kč

Podklady pro platbu Vám budou zaslány emailem po provedení rezervace.

Kontakt: Daniela Simandlová, 775 877 919, daniela.simandlova@nobilis.cz

Poznámka: V případě, že jste na kurz přihlášeni a nemůžete se dostavit, je nutné se co nejdříve písemně nebo telefonicky odhlásit. Pokud účastník kurz zaplatí, ale na kurz nepřijde a neodhlásí se, peníze mu nebudou vráceny. Pokud se odhlásí 1 týden před konáním kurzu, bude mu odečten storno poplatek ve výši 50 %. V případě, že se odhlásí 2 týdny před konáním kurzu, bude mu vrácena plná výše.

Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentářzde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy World Press), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..