LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK – kosmetické ošetření výrobky Nobilis Tilia, Praha – kurz je naplněn

nahrávám mapu....

Datum / čas
28. 03. 2018
9:30 - 16:30

Místo konání
Institut aromaterapie

Kategorie


Zamilujte se na první dotek… a naučte se pracovat s přírodní kosmetikou v praxi.

Naučíme vás pracovat s přírodní kosmetikou v propojení s aromaterapií, zaměřenou na ošetření emočních stavů a podle typologie pokožky. Seznámíme vás s jednotlivými kosmetickými řadami k ošetření konkrétního stavu pokožky, včetně péče o problematickou a citlivou pleť. Dozvíte se třeba, jak si vymíchat masku s alginátem nebo jak detoxikovat pleť pomocí zeleného jílu.

Kurz je určený profesionálním kosmetičkám, které začínají pracovat s výrobky Nobilis Tilia a je zaměřený na praktické procvičování postupů ošetření.

Přednášející: Jaroslava Becková (kosmetička s dlouholetou praxí)

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby, pohodlné oblečení pro praktickou část kurzu, přezůvky, svačinu

Cena: 1 200 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.