Praktická aromaterapie pro každého, Olomouc – kurz je naplněn

mapa není k dispozici

Datum / čas
28. 02. 2020
10:00 - 15:00

Místo konání
Aksamit office

Kategorie


Seznamte se se základy aromaterapie a naučte se, jak ji běžně používat. Poznejte, jaký vliv má aromaterapie na naše emoce, momentální náladu a naučte se, jak ošetřovat sebe a svou rodinu za pomoci éterických olejů.

Obsah kurzu:

  • Dozvíte se, co jsou silice a jak je aromaterapie používá.
  • Naučíte se, jak si vybrat kvalitní éterický olej a jak může působit na organismus.
  • Zjistíte, proč je důležité míchat směsi a jak na to. Jak pracovat s domácí lékárničkou a dalšími oleji tak, abyste byli zdraví a v pohodě.
  • Z kurzu si odnesete vlastní osobní aromaterapeutický parfém.

 

Přednášející:  Mgr. Jana Urbanová, odborná aromaterapeutka. Vystudovala PřF UK, obor etologie zvířat. Zpět ke studiu rostlin se dostala oklikou přes aromaterapii. Je absolventkou Institutu Aromaterapie v Praze. Má svou soukromou praxi Santala, věnuje se poradenství, především holistické péči o ženy ve všech fázích jejich života, přednáší a pořádá kurzy o aromaterapii.

 

Cena: 900 Kč

Platba: Podklady pro platbu vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Přihlášení: Při vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (jméno, telefon, e-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU).
Na uvedený e-mail vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..