Praktická aromaterapie pro každého, Vlčí Hora – kurz je naplněn

mapa není k dispozici

Datum / čas
02. 10. 2020
10:00 - 15:00

Místo konání
Centrum aromaterapie Nobilis Tilia

Kategorie


Seznamte se se základy aromaterapie a naučte se, jak ji běžně používat. Poznejte, jaký vliv má aromaterapie na naše emoce, momentální náladu a naučte se, jak ošetřovat sebe a svou rodinu za pomoci éterických olejů. Kurz je určen pro širokou veřejnost.

Obsah kurzu:

  • Dozvíte se, co je to aromaterapie a jak nás ovlivňuje; z čeho a jak se získávají éterické oleje a poradíme vám, jak vybrat kvalitní éterický olej.
  • Zjistíte, proč je důležité míchat vlastní směsi a jak na to.
  • Vysvětlíme vám, jak pracovat s naší Domácí lékárničkou a dalšími éterickými a rostlinnými oleji tak, abyste byli zdraví a v pohodě.
  • Z kurzu si odnesete vlastní osobní aromaterapeutický parfém.

Přednášející:

 

Adéla Zrubecká, diplomovaná aromaterapeutka a spolumajitelka společnosti Nobilis Tilia. Vystudovala Institut Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně. Podílí se na kurzech a výuce v Institutu Aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Je autorkou knihy Aromaterapie podle ročních období a také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

 

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby.

Časový rozsah kurzu:
10:00 – 15:00 hod.

Cena: 900 Kč

Platba: Podklady pro platbu vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Přihlášení: Při vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (jméno, telefon, e-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU).

Na uvedený e-mail vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..