PRAKTICKÁ AROMATERAPIE PRO KAŽDÉHO, Vlčí Hora

nahrávám mapu....

Datum / čas
29. 01. 2018
10:00 - 15:00

Místo konání
Návštěvnické centrum Nobilis Tilia

Kategorie


Osvojte si základy aromaterapie a naučte se, jak ošetřovat aromaterapií sebe i své blízké. Udělejte si prodloužený víkend na Vlčí Hoře a navštivte krásy Českého Švýcarska.

Dozvíte se, proč jsou éterické oleje éterické a jak aromaterapie funguje, proč je důležité míchat směsi a jak na to, jak pracovat s domácí lékárničkou a dalšími oleji tak, abyste byli zdraví a v pohodě. Naučíte se prakticky, jak ošetřovat aromaterapií sebe a svoji rodinu a jak to udělat, aby vám aromaterapie voněla. Z kurzu si odnesete vlastní osobní aromaterapeutický parfém.


Přednášející: Adéla Zrubecká – diplomovaná aromaterapeutka a spolumajitelka společnosti Nobilis Tilia. Vystudovala Institut Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně. Podílí se na kurzech a výuce v Institutu Aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

 

 

Cena: 800 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.