VÍC NEŽ JEN KOSMETIKA …vše o produktech Nobilis Tilia, Ostrava

nahrávám mapu....

Datum / čas
07. 06. 2018
9:00 - 16:00

Místo konání
Zázraky Duše s.r.o.

Kategorie


Proč a jak míchat olej s vodou? Dá se peeling jíst? Dobré tipy a praktické rady pro všechny, kteří začínají používat výrobky Nobilis Tilia. 

Podrobně vám představíme kosmetické řady výrobků Nobilis Tilia, možnosti použití jednotlivých produktů a předvedeme novinky. Sami si můžete otestovat naše výrobky, které jste dosud nevyzkoušeli anebo si vyzkoušet ty známé novým způsobem. Podělíme se s vámi o praktické tipy a osvědčené rady.

Kurz je určen pro profesionály, kteří začínají ve své praxi pracovat s výrobky Nobilis Tilia, pro obchodníky a pro širokou veřejnost.

 

Přednášející: Zdenka Hansliková (obchodní zástupce Nobilis Tilia)

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby

Cena: 500 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.


Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.