VÍC NEŽ JEN KOSMETIKA …vše o produktech Nobilis Tilia, Vlčí Hora

nahrávám mapu....

Datum / čas
22. 09. 2017
9:00 - 17:00

Místo konání
Návštěvnické centrum Nobilis Tilia

Kategorie


Prodlužte si víkend a poznejte jednotlivé výrobky přímo v sídle společnosti Nobilis Tilia na Vlčí Hoře. Zjistíte třeba, jak míchat olej s vodou, nebo jestli se dá peeling jíst.

Podrobně vám představíme kosmetické řady výrobků Nobilis Tilia, možnosti použití jednotlivých produktů a předvedeme novinky. Sami si můžete otestovat naše výrobky, které jste dosud nevyzkoušeli anebo si vyzkoušet ty známé novým způsobem. Podělíme se s Vámi o dobré tipy a praktické rady.

Lektor: Martina Milcová (obchodní zástupkyně pro Ústecký a Liberecký kraj) a Hana Mejsnarová (zákaznická linka)

 

 

 

 

 

S sebou: poznámkový blok a psací potřeby

Cena: 500 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.

V případě, že jste na kurz přihlášeni a nemůžete se dostavit, je nutné se co nejdříve písemně nebo telefonicky odhlásit. Pokud účastník kurz zaplatí, ale na kurz nepřijde a neodhlásí se, peníze mu nebudou vráceny. Pokud se odhlásí 1 týden před konáním kurzu, bude mu odečten storno poplatek ve výši 50 %. V případě, že se odhlásí 2 týdny před konáním kurzu, bude mu vrácena plná výše.

Kontakt: Daniela Simandlová, 775 877 919, daniela.simandlova@nobilis.cz

Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentářzde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *