Už jste psali Ježíškovi?

už jste psali ježíkovi přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Jako dítě jsem se těšila, až napíšu dopis Ježíškovi a poprosím ho o všechny ty dárky, kvůli kterým jsem se snažila být většinu roku hodná. Když jsem pak v dospělosti měla možnost nakouknout do zákulisí toho, jak to s dárky od Ježíška je, zjistila jsem, že bych chtěla mít stále deset a neřešit, co vybrat pro babičku nebo pro malého synovce. A protože vím, jak může být takový výběr složitý, mám pro vás pár tipů z mého vánočního seznamu.

Pro maminku a pro tatínka

Říká se, že otcové jsou hlavou rodiny, ale matky jsou krkem, který tou hlavou otáčí. Pro svou maminku jsem se snažila vybrat to nejlepší z přírodní kosmetiky, nejlépe s uklidňující vůní levandule, jež by odvála celoroční starosti o domácnost.

přírodní péče o pleť Nobilis TiliaJako dárek pro hlavu rodiny se mi osvědčil Posilující šampon s jemnou vůní máty a limetky, podporuje růst vlasů a současně působí proti lupům. Ani s pánským sprchovým gelem neuděláte krok vedle. Díky obsahu avokádového oleje zabraňuje v zimě nadměrnému vysušování pokožky.

přírodní kosmetika pro muže Nobilis TiliaPro babičku a pro dědečka

Výběr pro starší členy rodiny byl pro mě vždy oříšek. Najde si k nim přírodní kosmetika cestu? A co vůně? Moje obavy se rozplynuly s prvním trhnutím balícího papíru. Stačilo lehké stisknutí květové vody a babička začala vzpomínat, jak její maminka dávala při nedělním obědě do vázy čerstvý svazek růžiček ze zahrady.

krém na vrásky Nobilis TiliaU dědy to byla trochu sázka do loterie, která se nakonec vyplatila. Dohladka oholený chce být totiž každý elegán a příležitostný lázeňský švihák.


krém na holení Nobilis TiliaPro nového člena rodiny

Tady je to jednoduché. Protože malé miminko až do 9. týdne nepotřebuje nic víc než jen spát, jíst a jemně omýt, vystačí si jeho maminka se třemi základními výrobky. Jemným mandlovým olejem bez éterických olejů pro mazání celého tělíčka, Mycím balzámem Jůlinka a Dětským krémem Olinka, které se jednoduše doplňují jako přírodní péče pod plenkami.


přírodní kosmetika pro novorozence Nobilis TiliaVěřím, že i vaše dárky s přírodní voňavou kosmetikou potěší každého, ať už jsou pro něj vůně součástí každodenních rituálů nebo krásnou vzpomínkou. Zvláště zabalené do elegantní krabičky bez zbytečného papíru navíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.