Zdravá „strava“ pro vaši pleť – klíč k přirozené kráse /2.

Zdravá strava pro vaši pleť klíč k přirozené kráse - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

V minulé díle jste se dozvěděli základy šetrného mytí, které je zásadní pro správné fungování ochranného kožního filmu. Vašim přátelským bakteriím dnes nabízím kosmetiku, která jim bude chutnat. Čtěte dále…

Pro vaši kožní mikroflóru a ochranný film jsou nejlepšími spoluhráči rostlinné oleje lisované za studena, v certifikované přírodní kosmetice pak přírodní emulgátory na bázi rostlinných olejů, cukru, glycerinu – ideální živné látky pro vaše přátelské bakterie. A když k tomu všemu přidáte originální výzkum, získáte zázrak jménem certifikovaná přírodní mikroemulze. Ta má schopnost se doslova navázat na aminokyseliny obsažené v pleti a stabilizuje tak vzniklou ochrannou lipidovou vrstvu. Její přirozený pozvolný rozklad podporuje funkci enzymů, a tak dlouhodobě udržuje zdravé pH. Jedná se tedy o výjimečný aktivizující základ, který proniká do nejhlubších vrstev pokožky, chemicky se do ní váže a je s ní v souladu. Nejenže přímo prospívá pleti, ale umožňuje také všem ve výrobku obsaženým výživným látkám, aby byly pro pokožku dostupné a využitelné.

krém na první vrásky - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Stejně jako jíte živé jogurty a pěstujete střevní mikroflóru, pomocí přírodní mikroemulze pěstujete mikroflóru pokožky, která zpětně podporuje správnou funkci kožní bariéry, vytváří pro pokožku živiny a podporuje její imunitní systém. Proaktivní mikroemulze je základem pro pleťové krémy Nobilis Tilia, jako je například Projasňující krém Tilia s antioxidačním a hydratačním účinkem. Jemný lipový krém chrání DNA buněk, udržuje pH pleti ve zdravém rozmezí a oddaluje stárnutí. Navíc obsahuje samé dobroty – olej z pšeničných klíčků, přesličku s organicky vázaným křemíkem, kyselinu hyaluronovou, rostlinný skvalen, jojobový olej, bambucké máslo a lipovou květovou vodu. Významně obnovuje strukturu a pevnosti vaší pleti, chrání ji proti poškození volnými radikály, vyživuje a udržuje ji hebkou a vláčnou, aby si dlouhodobě zachovala svěžest, jas a mládí. Vaše pleť si jej okamžitě zamiluje.

Přírodní kosmetika Nobilis Tilia spolupracuje s vaší pletí a podporuje vše, co je pro ni přirozené a zdravé. Dejte své pokožce šanci, aby sama obnovila své zdraví!

Adéla Zrubecká
Adéla Zrubecká vystudovala aromaterapii v Institutu Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně a v roce 1995 si otevřela vlastní praxi pro klienty. Postupem let na základě praktických zkušeností vytvořila soustavu dotekové terapie pod názvem Holistická aromaterapeutická masáž, kterou také dodnes vyučuje. V rámci výboru Asociace českých aromaterapeutů stála u zrodu Institutu aromaterapie, v letech 1999 až 2006 vedla odborný čtvrtletník Listy Aromaterapie a podílela se významnou měrou na rozšiřování povědomí o aromaterapii v České republice. Díky svým zahraničním kontaktům nadále spoluorganizuje zahraniční konference aromaterapie a publikuje v odborných i populárních časopisech. Je lektorkou Institutu aromaterapie a zaměřuje se zejména na praktické využití aromaterapie ve spojení s tradiční čínskou medicínou. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy a od roku 2004 spolumajitelkou společnosti Nobilis Tilia s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..