Sedmý měsíc těhotenství

čáp2

přírodní deodorant - přírodní kosmetika Nobilis TiliaTěhotenské šaty se už dozajista zabydlely ve vašem šatníku, a tak vás v městské dopravě pouštějí sednout a ve frontách máte přednostní právo. Užívejte si dosyta všechny drobné výhody jiného stavu a řešení případných potíží nechte na aromaterapii. Dostatek odpočinku a kvalitní spánek vám zajistí dobrou náladu, neváhejte si proto dopřát krátký oddech i po obědě. Možná se teď víc potíte, a tak více pijte a používejte Deodorant Růže, jehož vůně je pro ženu – matku jako stvořená.

Pokud vás trápí nachlazení či únava, dopřejte si teplou koupel s Koupelovým olejem borovicovým a do aromalampy přidejte směs éterických olejů Druhý dech.

Kaštanový gel

Možná cítíte napětí v nohou, jak vaše váha přibývá. Každé ráno a večer si do nich vtírejte Kaštanový gel, který zmírňuje otoky a vaše nohy osvobodí od únavy.

Při křečových žilách potírejte oblast Tělovým a masážním olejem Křečové žíly velice jemnými tahy od kotníků směrem vzhůru. Zpívejte si! Miminko už vás dobře slyší a vaše pozitivní signály mu představují radostný a bezpečný svět.