Tři kroky ke krásné pleti

Den s Biofází - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Enzymatická regenerace je již od roku 1999 naším originálním programem péče o pleť, který od té doby uspokojil tisíce zákazníků a kosmetických salonů. Jako mnohé jiné výrobky tak i enzymatická regenerace prošla v průběhu let zásadní inovací, aby dostála náročným požadavkům certifikované přírodní kosmetiky a v roce 2018 také novým testováním účinnosti na vědeckém pracovišti. Ke svému 20. výročí uvedení na trh si vysloužila i nový kabátek a praktické přehledné uspořádání.

Co všechno Biofáze umí?

Blahodárné účinky Biofáze poznáte na svojí pleti už po prvních ošetřeních. Jedná se totiž o unikátní metodu přírodního ošetření pokožky, založenou na ovlivňování enzymů přirozeně v ní obsažených. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale ovlivňují enzymy, které naše pokožka přirozeně obsahuje.

Séra a způsob jejich vrstvení mají na pokožku prokazatelný účinek. Během domácí intenzivní kúry s nimi můžete vyřešit:

  • Oživení a projasnění ochablé a unavené pleti
  • Regeneraci po opalování
  • Revitalizaci pleti během zimy a mrazivého počasí
  • Detoxikaci pleti
  • Zlepšení stavu pokožky, která trpí nadměrnou suchostí a předčasnou tvorbou vrásek
  • Poruchy pigmentace
  • Problémy s akné, ekzémy, rozšířenými žilkami, jizvami a dalšími problematickými stavy.

Proč voní jako nebe na zemi?

Hlavními látkami, které enzymatickou aktivitu vyvolávají, jsou kompozice éterických olejů spolu s dalšími látkami v jednotlivých sérech. Synergické směsi obsahují pět až sedm různých druhů éterických olejů a výsledná vůně je prostě okouzlující. Díky účinkům přírodních éterických olejů ovlivňují přirozeným způsobem nejen stav pleti, ale také momentální náladu a psychickou rovnováhu.

Jednotlivá séra jsme rozdělili do praktických sad, které vám pomohou vyřešit šest nejčastějších problémů s pletí. Nanášejí se třífázově použitím tří synergických sér v pořadí Geranium, Tymián a závěrečné sérum, a to na odlíčenou pleť obličeje, krku a dekoltu. Věříme, že zpřehlednění formou sad a postupů ošetření vám pomůže v rychlejší orientaci. Velmi nás těší, že kdo Biofázi vyzkoušel, vždy se k ní rád vrací. Je to totiž nejen láska na první dotek, ale i na celý život.

Adéla Zrubecká
Adéla Zrubecká vystudovala aromaterapii v Institutu Tradiční Přírodní Medicíny a Aromaterapie v Londýně a v roce 1995 si otevřela vlastní praxi pro klienty. Postupem let na základě praktických zkušeností vytvořila soustavu dotekové terapie pod názvem Holistická aromaterapeutická masáž, kterou také dodnes vyučuje. V rámci výboru Asociace českých aromaterapeutů stála u zrodu Institutu aromaterapie, v letech 1999 až 2006 vedla odborný čtvrtletník Listy Aromaterapie a podílela se významnou měrou na rozšiřování povědomí o aromaterapii v České republice. Díky svým zahraničním kontaktům nadále spoluorganizuje zahraniční konference aromaterapie a publikuje v odborných i populárních časopisech. Je lektorkou Institutu aromaterapie a zaměřuje se zejména na praktické využití aromaterapie ve spojení s tradiční čínskou medicínou. Je také spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy a od roku 2004 spolumajitelkou společnosti Nobilis Tilia s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..