Zapojte přírodní oleje do pravidelné péče o pokožku

Zapojte přírodní oleje do pravidelné péče o pokožku - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Éterické oleje naředěné ve vhodném rostlinném oleji mají blahodárný účinek na tělo i duši. Vedle voňavého a hydratačního zážitku z olejů se k tomu přidává ještě jeden, neméně důležitý prvek – dotek. Již řada vědeckých studií prokázala vliv fyzického doteku na snížení stresu. Najděte si čas na aromaterapeutickou masáž! 

Aromaterapeutická masáž je dokonalým rituálem zdraví a krásy, skrze něž načerpáte úplně novou energii, zbavíte se přebytečného napětí a nekonečné únavy. V dnešní době, kdy má 95 % onemocnění psychosomatický původ, je aromaterapeutická masáž účinným pomocníkem pro udržení kondice

Masáž si můžete dopřát jako součást komplexního aromaterapeutického ošetření u odborného aromaterapeuta. Ten s vámi projde základní diagnostiku a vybere na míru vhodné éterické oleje. Účinky terapeutické směsi můžete zažít i z pohodlí domova. Pro domácí použití využijte čisté rostlinné a éterické oleje nebo namíchanou aromaterapeutickou kosmetiku. Směsi používejte nejlépe po koupeli jako alternativu tělového mléka. Vhodnou cestou je automasáž dostupných míst, jako jsou chodidla, ramena, bedra či obličej. 

TIP: V sídle společnosti ve Vlčí Hoře můžete zažít kurz Aromaterapeutické masáže, a to pod laskavým dohledem diplomované aromaterapeutky a spolumajitelky Nobilis Tilia Adély Zrubecké. K absolvování kurzu nejsou potřeba dřívější masérské zkušenosti. 

Tělové a masážní oleje  

Hotové směsi v tělových a masážních olejích obsahují důležité bioaktivní látky, esenciální mastné kyseliny a vitaminy, které se společně podílejí na důkladné regeneraci pokožky i celého těla. Díky složení na bázi panenských rostlinných olejů se dokonale vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. To vše korunuje vůně éterických olejů, která pomáhá pročistit hlavu a užít si váš každodenní relaxační rituál. 

V naší nabídce najdete čisté rostlinné oleje nebo neutrální olej bez přírodní parfemace. Tyto oleje snadno využijete jako základ pro míchání vlastních směsí éterických olejů podle požadovaného účinku či vůně. Nevíte-li si rady s vlastním mícháním směsi, sáhněte po jednom z našich hotových olejů: 

  • Uvolnění – směs geránia a skořicové kůry zcela pohltí vaše smysly a pomůže k dokonalému uvolnění po fyzické námaze. Kombinace éterických olejů je vhodná také při menstruaci nebo pro ženy v menopauze. 
  • Radost ze života – sladké aroma jasmínových květů s příměsí citrusů povznese vaši mysl a probere unavené smysly. Při pravidelném používání olej napomáhá k celkovému zmírnění úzkosti a duševního napětí.
  • Křečové žíly – směs olejů vám uleví od pocitu těžkých nohou a zajistí zvláčnění namáhané pokožky. Tento olej používejte především na oblast nohou, masírujte od kotníků směrem k srdci.  
  • Tantra – jako masážní olej jej můžete použít pro ozvláštnění vašeho erotického života. Díky obsahu exotických vůní skořice, mimózy a ylangu jej využijete i pro zklidnění nervů a dosažení duševní pohody. 
  • Lymfa – směs olejů s citrusovými tóny si dopřejte jako péči o namáhanou pokožku. Zvláště v době detoxikačních kúr oceníte jeho schopnost hloubkové regenerace. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..