VÍC NEŽ JEN KOSMETIKA …vše o produktech Nobilis Tilia, Praha – kurz je naplněn

nahrávám mapu....

Datum / čas
04. 04. 2018
9:00 - 17:00

Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o.

Kategorie


Proč a jak míchat olej s vodou? Dá se peeling jíst? Dobré tipy a praktické rady pro všechny, kteří začínají používat výrobky Nobilis Tilia. Využijte pátečního termínu a udělejte si prodloužený víkend v centru Českého Švýcarska.

Podrobně vám představíme kosmetické řady výrobků Nobilis Tilia, možnosti použití jednotlivých produktů a předvedeme novinky. Sami si můžete otestovat naše výrobky, které jste dosud nevyzkoušeli anebo si vyzkoušet ty známé novým způsobem. Podělíme se s vámi o praktické tipy a osvědčené rady.

Kurz je určen pro profesionály, kteří začínají ve své praxi pracovat s výrobky Nobilis Tilia, pro obchodníky a pro širokou veřejnost.

 

 

 

Přednášející: Hana Mejsnarová (zákaznická linka) a Martina Milcová (obchodní zástupce Nobilis Tilia)

Cena: 500 Kč

Platba: Podklady pro platbu Vám budou zaslány e-mailem po provedení rezervace. Kurz není možné platit hotově na místě, pouze bezhotovostním převodem.

Kontakt: Romana Miloschewitschová, 412 383 421, romana.miloschewitschova@nobilis.cz


V případě, že jste na kurz přihlášeni a nemůžete se dostavit, je nutné se co nejdříve písemně nebo telefonicky odhlásit. Pokud účastník kurz zaplatí, ale na kurz nepřijde a neodhlásí se, peníze mu nebudou vráceny. Pokud se odhlásí 1 týden před konáním kurzu, bude mu odečten storno poplatek ve výši 50 %. V případě, že se odhlásí 2 týdny před konáním kurzu, bude mu vrácena plná výše.

Jak se přihlásit: Při Vašem prvním přihlášení na kurz vyplňte níže uvedené položky (Jméno, Telefon, E-mail, komentář – zde uveďte svou FAKTURAČNÍ ADRESU). Na Vámi uvedený e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje včetně automaticky generovaného uživatelského jména a hesla (z adresy WordPress), pod kterým se můžete přihlašovat na další kurzy.

Volná místa: 0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..